Avatar

Meno: Erelaah Ardelys
Funkcia: Študent
Fakulta: Estrellis
Rasa: Démon
Ročník: 6.
Vek: 0
Body: 0
Peniaze: 15422Dovoľte, aby som sa predstavila. Volám sa Erelaah. Áno, som Ardelyska. Som démonka. Som sebecká, namyslená a krutá.


Narodila som sa v mestečku zvanom Witchwood, neviem či pršalo alebo svietilo slnko, či bolo vonku krásne romantické povetrie alebo záhadné bezvetrie. Podľa môjho názoru, ani žiadna šťastná hviezda v ten deň nad Witchwoodom nesvietila. Bola však noc, a moja mama Lochnesse už druhý krát rodila.. druhý krát iné dieťa, opäť s iným mužom. Nepamätám si však vôbec nič, preto nemôžem hovoriť aký krásny to bol pocit cítiť matkino prvé objatie, cítiť matkinu lásku a aké ťažké bolo pre mňa prvé nadýchnutie. Pamätám si iba bolesť, bolesť ktorú pociťujem doteraz a pre tú bolesť, ktorá mi vtedy zabránila vnímať všetky podnety okolo mňa. Od tohto momentu si však pamätám všetko.. každú sekundu môjho dlhého/krátkeho života .. v tomto som výnimočná, viac ako ktokoľvek iný na tomto svete.


Moja matka zomrela. Neviem kedy, nikto mi to nikdy nepovedal. Je dosť možné, že to nepokladali, za dôležité asi som na to nemala právo alebo niečo podobné s tým. Každopádne, prestala som sa na to pýtať. Mala som rodinu... ale ako keby som vlastne nemala. Od malička som vyrastala v jasliach, následovne prišla na rad škôlka a potom hneď, ako to bolo možné som bola odoslaná na internát. Doma ma nechceli, preto že som im pripomínala až neopísateľným spôsobom moju matku – Lochnesse. Otca som nemala, ten žil niekde.. boh vie kde.

Ocenenia

OcenenieOcenenie
OcenenieOcenenie
OcenenieOcenenie
OcenenieOcenenie
OcenenieOcenenie
Ocenenie


Inventár

Vstup do školy

Nick:
Heslo:Zatvor